Gwiazdka z fundacją ONE DAY

W ramach współpracy GOPS z Placówką Opiekuńczo – Wychowawczą w Kętach 10 dzieci z rodzin korzystających ze wsparcia GOPS z terenu gminy Oświęcim uczestniczyło w wyjeździe na Gwiazdkę Fundacji One Day

W ramach współpracy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Oświęcimiu z siedzibą w Grojcu a Placówką Opiekuńczo – Wychowawczą w Kętach  10 dzieci z rodzin korzystających ze wsparcia GOPS z terenu gminy Oświęcim  uczestniczyła w wyjeździe na Gwiazdkę Fundacji One Day zorganizowaną w Warszawie w dniach 18-19 grudnia 2016r.

W ramach wyjazdu dzieci  wraz z innymi uczestnikami z placówek z całej Polski wzięły udział w zabawie.

Imprezie towarzyszyło wspólne śpiewanie, tańczenie, robienie zdjęć i zabawy w których uczestniczyły również gwiazdy ekranu  m.in. Dorota Rabczewska - Doda, Rafał Maślak, Leszek Stanek, Julia Pietrucha, Dawid Kwiatkowski, Klaudia Halejcio, Natalia Siwiec, Krzysztof Skiba, Kuba Jurzyk, Ania Karwan, Sławek Uniatowski, Misiek Koterski, Maria Konarowska, Tomasz Iwan, Asia Jarmołowicz i wielu innych.

Ponadto uczestnicy wyjazdu mieli okazję do zwiedzania  stadionu klubowego Legii Warszawa, gdzie poznali ciekawostki dotyczące klubu oraz odwiedzili miejsca niedostępne dla wszystkich kibiców. Każdy z uczestników otrzymał upominek.

Kierownik oraz pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Oświęcimiu z/s w Grojcu składają podziękowanie Pani Renacie Fijałkowskiej Dyrektorowi Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej w Kętach za możliwość uczestnictwa dzieci z terenu Gminy Oświęcim w wyjeździe do Warszawy na Gwiazdkę Fundacji ONE DAY - edycja 2016.