Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

Klub Rodzica działający na terenie powiatu bieruńsko-lędzińskiego oraz Oświęcimia zaprasza Wszystkich zainteresowanych w niedzielę, 2 kwietnia - do punktu informacyjnego w Galerii Niwa w Oświęcimiu, gdzie można zapytać i poznać osoby z autyzmem oraz ich rodziców.

W tym roku Klub Rodzica działający na terenie powiatu bieruńsko-lędzińskiego oraz Oświęcimia zaprasza Wszystkich zainteresowanych w niedzielę, 2 kwietnia - do punktu informacyjnego, gdzie można zapytać i poznać osoby z autyzmem oraz ich rodziców.

Wspólnie tworzymy lepszy świat dla osób z autyzmem !!!

Świecimy na niebiesko bo... Chcemy, aby ludzie w całej Polsce mogli dowiedzieć się o autyzmie jak najwięcej.

Co roku, 2 kwietnia, w Światowy Dzień Świadomości Autyzmu organizujemy finał kampanii Polska na Niebiesko.

Galeria NIWA - Oświęcim

16:00-20:00   Punkt Informacyjny Klubu Rodzica.

Możliwość rozmowy ze specjalistami.

Koloruj z Nami świat.

Smaki kolorów - poczuj słodycz błękitu.

Rozglądaj się i ucz.

20:00           Świecimy na Niebiesko - wspólne zaświecenie smartfonem (aplikacja JimApp) oraz innymi urządzeniami dającymi niebieskie światło.