Zaproszenie do składania szacunkowej oferty cenowej dla zadań częściowych

Zapraszamy do składania szacunkowej oferty cenowej dla zadań częściowych : 1. Zajęcia ogólno rozwojowe z muzyką współczesną dla dzieci 2. Zajęcia poprawiające kondycję fizyczną z muzyką w latynoskich rytmach (ZUMBA) dla dorosłych

Z a p r o s z e n i e   d o   s k ł a d a n i a

s z a c u n k o w e j

o f e r t y   c e n o w e j   d l a   z a d a ń   c z ę ś c i o w y c h

Zgodnie z przepisem art.4 pkt. 8 ustawy z dnia 20 stycznia 2004 „Prawo zamówień publicznych” do postępowania nie stosuje się przepisów niniejszej ustawy. Wartość zamówienia nie przekracza kwoty 14 000 euro.

Złożona oferta służy do szacowania zamówienia ale może zostać wykorzystana jako oferta realizacji zamówienia.

1.Nazwa i adres zamawiającego

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Oświęcimiu z siedzibą w Grojcu
32-600 Grojec ul. Beskidzka 100                             NIP 549-12-15-993

2.Przedmiot zamówienia: usługa:

Zadanie Nr 1
Zajęcia ogólno rozwojowe z muzyką współczesną dla dzieci z gminy Oświęcim w ramach projektu systemowego współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego „Poznaję siebie rozumiem innych. Integracja społeczna i zawodowa mieszkańców Gminy Oświęcim”.

Zadanie Nr 2
Zajęcia poprawiające kondycję fizyczną z muzyką w latynoskich rytmach (ZUMBA) dla dorosłych z gminy Oświęcim w ramach projektu systemowego współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego „Poznaję siebie rozumiem innych. Integracja społeczna i zawodowa mieszkańców Gminy Oświęcim”.

3.Szczegółowe warunki zamówienia:
Zadanie Nr 1

3.1 Zajęcia ogólno rozwojowe z muzyką współczesną dla dzieci poprzez poznawanie różnych form tańca nowoczesnego.
3.2 Realizacja ćwiczeń tanecznych z różnych technik, łączących w sobie : hip-hop, funky, funky jazz, street jazz, breakdance, nauka układów tanecznych, poprawa koordynacji ruchowej i pamięci ruchowo – tanecznej, umożliwiająca rozwijanie zdolności artystycznych dzieci. Zajęcia mają pomóc pokonać nieśmiałość, dodać pewności siebie. Ważną rzeczą jest praca w grupie: współpraca i kontakt z rówieśnikami.
3.3 Usługi mają być świadczone w okresie od czerwca do listopada 2013 w formie 1 godziny zajęć tygodniowo, w miesiącach wakacyjnych w godzinach dopołudniowych, w miesiącu czerwcu, wrześniu, październiku i listopadzie w godzinach popołudniowych.
3.4 Szacunkowa, całkowita ilość usług : 15 godzin
3.5 Usługi będą realizowane w budynku Szkoły Podstawowej we Włosienicy ul. Suskiego 53.
3.6 Osoba prowadząca zajęcia musi posiadać uprawnienia do prowadzenia zajęć.

Zadanie Nr 2

3.1 Zajęcia poprawiające kondycję z muzyką w latynoskich rytmach (ZUMBA)dla dorosłych , kształtujące sylwetkę, poprawiające kondycję niezależnie od wieku, płci i umiejętności ruchowych.
3.2 Usługi mają być świadczone dla dorosłych w okresie od czerwca do listopada 2013r. w formie 1 godziny zajęć tygodniowo w godzinach popołudniowych
3.3 Szacunkowa, całkowita ilość usług : 15 godzin
3.4 Usługi będą świadczone w budynku Szkoły Podstawowej we Włosienicy ul. Suskiego 53.
3.5 Osoba prowadząca zajęcia musi posiadać uprawnienia do prowadzenia zajęć.

4. Wymagania wobec Wykonawcy:

4.1 O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące posiadania uprawnień do wykonywania określonej działalności lub czynności oraz posiadają odpowiednią wiedzę i doświadczenie:
4.2 Osoba prowadząca musi posiadać uprawnienia do prowadzenia zajęć (kurs lub dyplom instruktorski lub studia wyższe AWF,może to być tancerz lub choreograf z uprawnieniami itp.)
4.3 Od Wykonawcy wymagane są referencje z co najmniej 2 instytucji potwierdzające dotychczasową współpracę w przedmiotowym zakresie.
UWAGA
4.4 Wykonawcy mogą składać oferty na 2 zadania częściowe, a także tylko na jedno składając ofertę cenową na formularzu oferty.
4.5 Zamawiający dopuszcza wyjaśnianie i uzupełnianie ofert – nie dotyczy zaproponowanej ceny usługi.

5. Kryteria oceny oferty
Najniższa cena za 1 godz. (60 min) świadczonych usług wraz ze składkami na ZUS pracodawcy dla każdego Zadania częściowego oddzielnie.

6. Miejsce i termin złożenie oferty:

1. Oferty należy złożyć na formularzu ofertowym do dnia 14 czerwca 2013 do godz.15.00 w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Oświęcimiu z siedzibą w Grojcu 32-600 Grojec ul. Beskidzka 100 pokój nr 1 w formie listownej lub emailem na adres m.baczek@gops.oswiecim-gmina.pl
2. Informacji dot. oferty udziela : Agata Grzebinoga Tel. 609 161 048

7. Oferta powinna zawierać :

7.1  wypełniony formularz ofertowy
7.3 Dokumenty potwierdzające posiadanie uprawnień do prowadzenia zajęć.
7.4 Referencje z co najmniej 2 instytucji, organizacji lub dyplomy, wyróżnienia potwierdzające udział w konkursach.
7.6 Oświadczenie o niekaralności osoby prowadzącej zajęcia

Grojec, dnia 06 czerwca 2013 r.

Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej
w Oświęcimiu
/-/ Anna Chojnacka

Poznaję siebie rozumiem innych. Integracja społeczna i zawodowa mieszkańców