Zaproszenie do skladania oferty cenowej- warsztaty kompetencji wychowawczych

Warsztaty kompetencji wychowawczych dla mieszkańców gminy Oświęcim uczestniczących w projekcie systemowym współfinansowanym ze środków EFS.

Zaproszenie do składania oferty cenowej

Zgodnie z przepisem art.4 pkt 8 ustawy z dnia 20 stycznia 2004 „Prawo zamówień publicznych” do postępowania nie stosuje się przepisów niniejszej ustawy. Wartość zamówienia nie przekracza kwoty 30 000 euro.

1.Nazwa i adres zamawiającego

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Oświęcimiu z siedzibą w Grojcu

32-600 Grojec ul. Beskidzka 100                 NIP 549-12-15-993

osoba do kontaktu:Agata Grzebinoga tel.609 161 048 e-mal: zp@gops.oswiecim-gmina.pl

2.Przedmiot zamówienia: usługa:

Warsztaty kompetencji wychowawczych dla mieszkańców gminy Oświęcim uczestniczących w projekcie systemowym współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego „Poznaję siebie rozumiem innych. Integracja społeczna i zawodowa mieszkańców gminy Oświęcim”.

3.Szczegółowe warunki zamówienia

3.1  Warsztaty mają być prowadzone dla 19 osób, uczestników projektu systemowego z terenu Gminy Oświęcim

3.2  Warsztaty będą się odbywać 1 raz w tygodniu w godzinach dopołudniowych w okresie od czerwca 2014 na terenie Miasta Oświęcim.

3.3  Miejsce zorganizowania warsztatów musi być położone w centrum lub przy dworcu PKP lub na Osiedlu Chemików, w odległości od przystanku MZK nie większej niż 200 m.

3.4  Łączna ilość zajęć wynosi 18 godzin spotkań warsztatowych to jest 6 spotkań po 3 godziny.

3.5  Zagadnienia: nawiązywania i umacniania pożądanych relacji z dzieckiem, sposobu rozwiązywania konfliktów i radzenia sobie ze stresem, nabycie umiejętności radzenia sobie z trudnymi zachowaniami dzieci, poszerzenie zdolności wywierania wpływu na postawy i zachowania dziecka, stawianie granic, efektywne wykorzystywanie czasu wolnego z dziećmi.

3.6  Wykonawca w ofercie jest obowiązany określić miejsce oferowanych warsztatów.

3.7  Wykonawca zapewnia lokal, materiały do zajęć, drobny poczęstunek na każdych zajęciach tj. napoje zimne, kawę, herbatę, suche ciastka.

3.8  Wykonawca przygotuje ankietę ewaluacyjną badającą kompetencje wychowawcze na początku i na końcu warsztatów oraz certyfikaty ukończenia warsztatów dla uczestników.

4.  Wymagania wobec Wykonawcy:

O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące posiadania uprawnień do wykonywania określonej działalności lub czynności oraz posiadają odpowiednią wiedzę i doświadczenie.

Od Wykonawcy wymagane są referencje z co najmniej 2 instytucji potwierdzające  dotychczasową współpracę w przedmiotowym zakresie.

Osoby prowadzące zajęcia warsztatowe muszą mieć wykształcenie wyższe i doświadczenie w pracy z grupami osób zagrożonych wykluczeniem społecznym - co najmniej 30 godzin zajęć trenerskich.

5. Kryteria oceny oferty

W celu porównania ofert  Zamawiający dokona oceny wg kryteriów:

L.p.

Kryterium

Waga kryterium(%)

1.

Cena (C)

punktowana jest najniższa cena

2.

Program warsztatów(P)

punktowany jest program warsztatów od 0 do 50 punktów

Obliczenie wartości oferty:

W= ( Cmin/C oferty x100 x 60%) + ( P oferty/Pmax x 100 x 40%)

Wybrana zostanie oferta która uzyska najwyższą ilość punktów.

6. Miejsce i termin złożenie oferty:

1. Oferty należy złożyć  na formularzu ofertowym do dnia 11 czerwca 2014 do godz.15.00 osobiście w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Oświęcimiu z siedzibą w Grojcu  32-600 Grojec ul.Beskidzka 100 pokój nr 1, za pośrednictwem poczty lub drogą elektroniczną e´mail: zp@gops.oswiecim-gmina.pl
  2. Oferty składane pocztą muszą dotrzeć do Zamawiającego w terminie określonym w punkcie 1.
  3. Informacje dot.oferty: Agata Grzebinoga Tel. 609 161 048.

7. Oferta powinna zawierać :

7.1   wypełniony formularz ofertowy

7.2  program warsztatów wraz z proponowanym harmonogramem zajęć

7.4  potwierdzenie posiadanych kwalifikacji

7.5  referencje z co najmniej 2 instytucji, organizacji

7.6  oświadczenie o niekaralności

7.7  oświadczenie o naliczaniu składek na ubezpieczenie

Grojec, dnia 02 czerwca 2014r.

Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

w Oświęcimiu

/-/ Anna Chojnacka

Formularz ofertowy