Zaproszenie do składania oferty cenowej- usługi poradnictwa pedagogicznego

Świadczenie usług poradnictwa pedagogicznego dla mieszkańców gminy Oświęcim uczestniczących w projekcie systemowym współfinansowanym ze środków EFS

Zaproszenie do składania oferty cenowej

Zgodnie z przepisem art.4 pkt 8 ustawy z dnia 20 stycznia 2004 „Prawo zamówień publicznych” do postępowania nie stosuje się przepisów niniejszej ustawy. Wartość zamówienia nie przekracza kwoty 30 000 euro.

1.Nazwa i adres zamawiającego

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Oświęcimiu z siedzibą w Grojcu

32-600 Grojec ul. Beskidzka 100                 NIP 549-12-15-993

osoba do kontaktu : Agata Grzebinoga tel.609 161 048

e-mail: zp@gops.oswiecim-gmina.pl

2.Przedmiot zamówienia: usługa:

Świadczenie usług poradnictwa pedagogicznego dla mieszkańców gminy Oświęcim uczestniczących w projekcie systemowym współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego „Poznaję siebie rozumiem innych. Integracja społeczna i zawodowa mieszkańców gminy Oświęcim”.

3.Szczegółowe warunki zamówienia

3.1 Tematyka usług – konsultacji obejmować będzie poradnictwo pedagogiczne dla osób i rodzin ze szczególnym uwzględnieniem problemów opiekuńczo-wychowawczych, problemów małżeńskich, alkoholizmu, przemocy domowej .

3.2 Usługi świadczone będą w okresie od czerwca 2014 do 15 grudnia 2014 w formie 2-3 godzinnych dyżurów co miesiąc, wg potrzeb uczestników projektu..

3.2 Łączna ilość godzin zegarowych : do 20h.

3.3 Usługi będą świadczone w siedzibie Zamawiającego w Grojcu przy ul. Beskidzkiej 100 w godzinach uzgodnionych ze Zleceniodawcą. W uzasadnionych przypadkach usługa może być świadczona w miejscu zamieszkania uczestnika projektu.

4.  Wymagania wobec Zleceniobiorcy:

4.1 O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące posiadania uprawnień do wykonywania usługi w zakresie prowadzenia poradnictwa pedagogicznego (konsultacji) oraz posiadają odpowiednią wiedzę i doświadczenie.

4.2 Osoba prowadzące przedmiotową usługę musi mieć wykształcenie wyższe pedagogiczne oraz co najmniej 5-cioletnie doświadczenie w pracy w charakterze pedagoga.

5. Kryteria oceny oferty

W celu porównania ofert Zamawiający dokona oceny wg kryteriów: Cena oferty: za 1 godzinę usług (60 min).

Wybrana zostanie oferta o najniższej cenie.

6. Miejsce i termin złożenie oferty:

Oferty należy złożyć  na formularzu ofertowym wraz z załącznikami do dnia  12 czerwca 2014r. do godz.15.00 w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Oświęcimiu z siedzibą w Grojcu, 32-600 Grojec, ul. Beskidzka 100 pokój nr 3 lub e-mailem zp@gops.oswiecim-gmina.pl

7. Oferta powinna zawierać :

7.1   wypełniony formularz ofertowy

7.2  potwierdzenie wymaganych kwalifikacji (dyplom + zaświadczenie o zatrudnieniu)

7.3  cv osoby prowadzącej

7.4  oświadczenie o niekaralności

7.5  oświadczenie o naliczaniu składek na ubezpieczenie

Grojec, dnia 04 czerwca 2014r.

Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

w Oświęcimiu

/-/ Anna Chojnacka

Poznaję siebie rozumiem innych. Integracja społeczna i zawodowa mieszkańców Gminy Oświęcim”