Znajdź Pomoc - ogólnopolski portal wsparcia

Fundacja „Znajdź Pomoc” powstała w celu jednoczenia działań różnych sektorów na rzecz kompleksowego wsparcia osób potrzebujących. Zbudowany został portal, na którym osoby potrzebujące wsparcia mogą zdobyć rzetelne informacje, wyszukać pomoc dla siebie czy też swoich najbliższych, nie odchodząc nawet od komputera.

Fundacja „Znajdź Pomoc” powstała w celu jednoczenia działań różnych sektorów na rzecz kompleksowego wsparcia osób potrzebujących.

 

Zbudowany został portal, na którym osoby potrzebujące wsparcia mogą zdobyć rzetelne informacje, wyszukać pomoc dla siebie czy też swoich najbliższych, nie odchodząc nawet od komputera. Jest to istotne w przypadku, przede wszystkim, osób, które mają problemy z poruszaniem się bądź też mieszkają w znacznej odległości od głównych centrów pomocowych.

 

Celem Fundacji jest zapewnienie wsparcia wszystkim osobom, które tego wsparcia potrzebują, oraz przekazanie rzetelnych informacji o miejscach, gdzie konkretny problem można rozwiązać.

 

Portal Znajdzpomoc.pl  dedykowany jest również osobom, firmom, innym instytucjom, które chcą zaoferować wsparcie bądź też zainteresowane są promocją i rozwojem działań z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR).

 

Tagi

GALERIA