Rajd Rowerowy - Poznajemy Gminę

Zachęcamy do udziału w dobrze już znanym wydarzeniu sportowym i rekreacyjnym pn. Rajd Rowerowy- Poznajemy Gminę, które odbędzie się 8 czerwca br., w godzinach 8:00-16:00. Losowanie nagród odbędzie się po godzinie 17:00 na mecie w Harmężach podczas Święta Miodu 2024.

Poznaj razem z nami zachodnie zakamarki Gminy Oświęcim: Babice, Broszkowice, Brzezinkę, Harmęże, Pławy i Rajsko. Czekać na Was będzie 6 przystanków i 12 punktów do odwiedzenia.

Nie prowadzimy wcześniejszych zapisów. Wystarczy wydrukować kartę i wyruszyć na trasę rajdu o dowolnej godzinie i z dowolnego miejsca. Wypełnioną kartę należy dostarczyć do godziny 17:00 do Harmęż (teren przy Szkole Podstawowej i Domu Ludowym), gdzie odbędzie się zakończenie rajdu i losowanie nagród.

Śledźcie nasze wydarzenie - już wkrótce podamy więcej informacji. Udostępnimy również kartę zgłoszeniową oraz regulamin.