Karta Dużej Rodziny wspiera przed nowym rokiem szkolnym!

Karta Dużej Rodziny wspiera przed nowym rokiem szkolnym! Środa, 14 sierpnia 2019 Z Kartą Dużej Rodziny można także zaoszczędzić kompletując wyprawkę szkolną czy wykupując dodatkowe zajęcia edukacyjne dla swojego dziecka. Zniżki w sferze edukacyjnej oferuje 2161 podmiotów w całej Polsce.

Odwołany dyżur prawnika w KIS

Odwołany dyżur prawnika w KIS Piątek, 2 sierpnia 2019 Informujemy, że w dniu 7 sierpnia 2019r. dyżur prawnika w Klubie Integracji Społecznej nie odbędzie się.

Od 1 sierpnia można składać wnioski o świadczenia również w formie papierowej

Od 1 sierpnia można składać wnioski o świadczenia również w formie papierowej Środa, 31 lipca 2019 Informujemy, że od 1 sierpnia można składać wnioski o świadczenia również w formie papierowej. Dotyczy świadczeń : 500+, 300+, rodzinnych oraz funduszu alimentacyjnego.

Odwołany dyżur pracownika socjalnego w Rajsku

Odwołany dyżur pracownika socjalnego w Rajsku Wtorek, 30 lipca 2019 GOPS informuje o zawieszeniu dyżuru pracownika socjalnego w punkcie w Rajsku w dniach : 7,14 i 21 sierpnia br.

Informacja o wyborze oferty

Informacja o wyborze oferty Wtorek, 23 lipca 2019 Informacja o wyborze oferty w prowadzonym postępowaniu cenowym na realizację usług opieki wytchnieniowej dla mieszkańców Gminy Oświęcim realizowanych na podstawie Programu Opieki Wytchnieniowej edycja 2019

Senior na drodze-spotkanie w OCK Oświęcim

Senior na drodze-spotkanie w OCK Oświęcim Poniedziałek, 15 lipca 2019 W ramach ogólnopolskiej akcji edukacyjno-informacyjnej dotyczącej szeroko pojętego bezpieczeństwa osób 60+ w dniu 17 lipca 2019r. w OCK w Oświęcimiu odbędzie się spotkanie, którego celem będzie uświadamianie jak prawidłowo i bezpiecznie poruszać się po drodze.

Jak złożyć wniosek on-line na 500 +

Jak złożyć wniosek on-line na 500 + Wtorek, 2 lipca 2019 Od 1 lipca br. można składać elektroniczne wnioski o ustalenie uprawnień do : świadczenia wychowawczego (500+), dobry start (300+), świadczeń rodzinnych, specjalnego zasiłku opiekuńczego oraz funduszu alimentacyjnego.

Dopiero od 1 lipca br. (PONIEDZIAŁEK) można wysyłać elektroniczne wnioski na 500+

Dopiero od 1 lipca br. (PONIEDZIAŁEK) można wysyłać elektroniczne wnioski na 500+ Piątek, 28 czerwca 2019 Przypominamy, że dopiero od 1 lipca, tj. OD PONIEDZIAŁKU można składać elektroniczne wnioski o ustalenie uprawnień do : świadczenia wychowawczego (500+), dobry start (300+), świadczeń rodzinnych, specjalnego zasiłku opiekuńczego oraz funduszu alimentacyjnego.

GOPS przystąpił do Programu „Opieka Wytchnieniowa”

GOPS przystąpił do Programu „Opieka Wytchnieniowa” Poniedziałek, 24 czerwca 2019 W ramach programu osoby niepełnosprawne wraz z opiekunami mogą korzystać ze wsparcia w formie usług opiekuńczych świadczonych w domu. Zapraszamy!

Ogólnopolski system Nieodpłatnej Pomocy Prawnej

Ogólnopolski system Nieodpłatnej Pomocy Prawnej Piątek, 14 czerwca 2019 Od 1 stycznia 2019 roku zmieniła się forma korzystania z nieodpłatnej pomocy prawnej oraz poradnictwa obywatelskiego, której organizatorami są powiaty. Teraz uzyskanie darmowej porady prawnej jest znacznie łatwiejsze.

archiwum wiadomości