GOPS Oświęcim : Zaproszenie do składania oferty

GOPS Oświęcim : Zaproszenie do składania oferty Piątek, 20 września 2019 Przedmiotem zamówienia jest realizacja usług opieki wytchnieniowej dla mieszkańców Gminy Oświęcim realizowanych na podstawie Programu Opieki Wytchnieniowej edycja 2019.

Kolejne edycje Grupy Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie

Kolejne edycje Grupy Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie Piątek, 6 września 2019 Od 11 września 2019r. rozpoczyna się kolejna edycja spotkań grupy wsparcia dla osób doświadczających przemocy w rodzinie.

SKORZYSTAJ Z USŁUG OPIEKI WYTCHNIENIOWEJ

SKORZYSTAJ Z USŁUG OPIEKI WYTCHNIENIOWEJ Czwartek, 5 września 2019 Gmina Oświęcim w ramach Programu Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej pn. „Opieka wytchnieniowa”– edycja 2019, otrzymała środki finansowe w ramach Modułu I., na świadczenie usługi opieki wytchnieniowej

GOPS zatrudni opiekunów osób starszych i niepełnosprawnych oraz opiekunów dzieci

GOPS zatrudni opiekunów osób starszych i niepełnosprawnych oraz opiekunów dzieci Piątek, 23 sierpnia 2019 GOPS zatrudni opiekunów osób starszych i niepełnosprawnych oraz opiekunów dzieci w ramach umowy zlecenia – nabór ciągły. Usługi mają być realizowane w domach świadczeniobiorców na terenie Gminy Oświęcim.

GOPS : Nabór wniosków na stypendia szkolne

GOPS : Nabór wniosków na stypendia szkolne Piątek, 23 sierpnia 2019 Od 1 września br. rozpocznie się w GOPS kolejny nabór wniosków na stypendia szkolne o charakterze socjalnym.

Karta Dużej Rodziny wspiera przed nowym rokiem szkolnym!

Karta Dużej Rodziny wspiera przed nowym rokiem szkolnym! Środa, 14 sierpnia 2019 Z Kartą Dużej Rodziny można także zaoszczędzić kompletując wyprawkę szkolną czy wykupując dodatkowe zajęcia edukacyjne dla swojego dziecka. Zniżki w sferze edukacyjnej oferuje 2161 podmiotów w całej Polsce.

Odwołany dyżur prawnika w KIS

Odwołany dyżur prawnika w KIS Piątek, 2 sierpnia 2019 Informujemy, że w dniu 7 sierpnia 2019r. dyżur prawnika w Klubie Integracji Społecznej nie odbędzie się.

Od 1 sierpnia można składać wnioski o świadczenia również w formie papierowej

Od 1 sierpnia można składać wnioski o świadczenia również w formie papierowej Środa, 31 lipca 2019 Informujemy, że od 1 sierpnia można składać wnioski o świadczenia również w formie papierowej. Dotyczy świadczeń : 500+, 300+, rodzinnych oraz funduszu alimentacyjnego.

Informacja o wyborze oferty

Informacja o wyborze oferty Wtorek, 23 lipca 2019 Informacja o wyborze oferty w prowadzonym postępowaniu cenowym na realizację usług opieki wytchnieniowej dla mieszkańców Gminy Oświęcim realizowanych na podstawie Programu Opieki Wytchnieniowej edycja 2019

Senior na drodze-spotkanie w OCK Oświęcim

Senior na drodze-spotkanie w OCK Oświęcim Poniedziałek, 15 lipca 2019 W ramach ogólnopolskiej akcji edukacyjno-informacyjnej dotyczącej szeroko pojętego bezpieczeństwa osób 60+ w dniu 17 lipca 2019r. w OCK w Oświęcimiu odbędzie się spotkanie, którego celem będzie uświadamianie jak prawidłowo i bezpiecznie poruszać się po drodze.

archiwum wiadomości