Impreza integracyjn a dla rodzin z niepełnosprawnymi dziećmi

W dniu 10.09.2016r. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Oświęcimiu zorganizował imprezę integracyjną dla rodzin z dziećmi niepełnosprawnymi, która odbyła się w Ośrodku Hipoterapeutyczno –Rehabilitacyjno - Jeździeckim w Bobrku ...

W dniu 10.09.2016r. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Oświęcimiu zorganizował imprezę integracyjną dla rodzin z dziećmi niepełnosprawnymi, która odbyła się w Ośrodku Hipoterapeutyczno –Rehabilitacyjno - Jeździeckim w Bobrku.

 

Celem spotkania było wzajemne poznanie się rodziców dzieci niepełnosprawnych z terenu gminy Oświęcim, wzajemna wymiana doświadczeń, wspólna zabawa.

 

 

 

Do udziału w imprezie zostały zaproszone dzieci ze schorzeniami neurologicznymi w wieku od 1 do  12 lat wraz z rodzeństwem. Udział wzięło łącznie 47 osób, w tym 25 dzieci.

 

Podczas spotkania miały miejsce różne atrakcje m.in. zwiedzanie stadniny, przejażdżka na koniach, zabawy integracyjno-ruchowe z animatorem (wyścigi, slalom przez opony, przeciąganie liny, zabawy przy muzyce). Dzieci z zapałem korzystały z możliwości zabawy na placu zabaw.

 

Na końcu spotkania miało miejsce pieczenie kiełbasek na grillu oraz wspólny posiłek.

 

Tagi

GALERIA